7/24 Yardım Desteği

resim-1

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında acil ve hızlı çekiciye ihtiyacınız olduğunda sizlerin yanınızdayız. Profesyonel ekip ve 7/24 çekici hizmeti! Araç çekici hizmetlerimizde tamamen uzman personel görev yapmaktadır

Yol Yardım

 resim-3

Yol yardım için daima hazır bulunan ekipler Hızlı destek birimimiz ile çok kısa bir sürede yanınıza ulaşıyoruz. İstanbul'un her bölgesinde tecrübeliyiz. Sadece konumunuzu bildirin yeterli

Profesyonel Ekip

 resim-2

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında acil ve hızlı çekiciye ihtiyacınız olduğunda sizlerin yanınızdayız. Profesyonel ekip ve 7/24 çekici hizmeti!

Bir Araç Çekme İşlemi Gerçekleştirilirken Adım Adım İzlenen Yollar

  • Çağrı merkezimize gelen ihbar en kısa zamanda cevaplanır.
  • Konferans içerisinde oldukça nazik bir şekilde adres bilgisi alınır. Araç durumu öğrenilerek, elde edilen sonuç neticesinde Araç Takip Sisteminden bakılarak hizmet verebilecek türde en yakın  çekici atanır.
  • Araçlarımız İstanbul’un her yerinde olduğundan dolayı kazalı yada arızalı araca en yakın çekici  yönlendirilir ve olağanüstü durumlar haricinde maksimum 30 dakika İçerisinde çekici olay yerine ulaşır.
  • Çekici araç yerine ulaştıktan sonra  aracın resimleri dijital fotoğraf makinesi yardımıyla çekilir ve araç kazalı ise hasar ön tespit formu doldurulur . Bu formun içeriğinde genel olarak; aracın kaza yerinde olup olmadığı, adres bilgileri, sigortalının kişisel bilgileri, araç hasarları ve bırakılacağı servis ismi yazıldıktan sonra aracın çekilme işlemi gerçekleştirilir.
  •  Son olarak araç bırakılacağı servise getirilir , müşteri ve servis imzası alınarak taşıma işlemine son verilir.
  • Araç güzergahları , araçlarımızın içinde bulunan GPS teknolojisi sayesinde çağrı merkezimizdeki bilgisayardan izlenir.

Bugüne kadar profesyonel kadromuz ve araç filomuz ile oto kurtarma alanında faaliyet gösteren firmamız  BULUT OTO ÇEKİCİ müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermektedir, sektöründe öncü lider kuruluş olma hedefiyle kurulan firmamız, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Sektörde 10 seneyi bulan tecrübemizle her türlü kurtarma ve oto araç çekme hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Gelişen teknolojiyi hizmetlerimizin kalitesini ve bulunabilirliğini arttırmak amacıyla kullanarak hangi lokasyonda olursanız olun size bir telefon uzaklığında olabilmek için kullanıyoruz. İstanbul içi tüm semtlere çekme araçlarımız ve kurtarıcılarımız ile acil olarak ulaşıyoruz ve gerek yerinde yol yardımı, gerekse en yakın servise yada tercih edeceğiniz lokasyona çekme hizmeti vererek sorununuzun en hızlı ve pratik bir şekilde çözüme kavuşmasını sağlıyoruz.

Esenyurt Oto Kurtarıcı Daima Yanınızda : (0530) 130 64 12

Arıza Ve Kaza

kurtarici-1

Arızalanmış veya kaza yapmış araçlarınızı istediğiniz yere araç çekicilerimiz ile taşımaktayız.

7/24 Kurtarma Servisi

kurtarici-2

Acil oto kurtarma- oto çekme hizmetini deneyimli kadromuzla 7/24 olarak sunmaktayız.

Hizmet Kalitesi

kurtarici-3

Oto Kurtarıcı ve Oto Çekici Hizmetlerinde En Kaliteli Hizmet Anlayışı İçin Çalışıyoruz.

Hızlı Ve Güvenilir

kurtarici-4

Oto Kurtarıcı olarak, iş alanında oluşan kazalarda veya ihtiyaca göre hizmet vermekteyiz. Arızalanmış yada kaza yapmış araçlarınız için bizi arayarak araç kurtarıcı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Hangi Konumda Olursanız Olun Yanınızdayız

Bir telefonunuz yeterli. En hızlı şekilde size ulaşıyoruz ve acil olarak çözüme ulaştırıyoruz.
İstanbul içi tüm ilçelerde ve İstanbul dışında araç göndererek her koşulda en acil şekilde yanınızdayız.

Arayın Yada Konum Atın

Bir telefonunuzla yanınızdayız. Yerinde giderilebilen arızalar için en acil şekilde sorunu çözüyoruz. Yolda kalma, saplanma, akü yardımı, motor arızası, lastik değişimi gibi sorunları yerinde çözerek yolunuza devam etmenizi sağlıyoruz. Yerinde giderilemeyecek durumlarda sizi tercih edeceğiniz bir servise ulaştırıyoruz yada konumunuza en yakın servisi bularak sorununuzun en hızlı ve acil şekilde çözülmesini sağlıyoruz.

Kurtarıcı Neden Önemlidir?

– Aracınızın ve sizin güvenliğiniz için

– Kazalı ya da arızalı aracınızın daha fazla zarar görmemesi için

– En kısa zamanda tamir ve bakımlarının yapılması için

– Mağduriyetinizin giderilmesi için kurtarıcı çok önemlidir.

– Siz de kaza ve arıza durumunda yol yardımı almak ve kurtarıcı hizmeti almak istiyorsanız bizi arayın.

Kurtarıcı denilince ilk akla gelen firmalardan biri olmuşsak bunun sebebi verdiğimiz kaliteli hizmettir.