banner
 MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin bizlerden beklediği çözümlerimiz ve hizmetlerim ile sizlere, sizlerle birlikte sağladığımız güven ve yüksek iş ahlakımız çerçevesi içinde; hizmet verdiğimiz kişiler veya kurumlar için değer yaratan bir firma olmak ve modern, yüksek standartlara sahip, en kaliteli hizmet vererek müşterilerimizin memnuniyetini mümkün olan en üst seviyeye çıkartmak.
Müşterilerimizin zamanına ve de haklarına saygı duymak. Müşterilerimizi ilgilendirecek, gerekli tüm konularda bilgilendirmek.
Çalışan elemanlarımızın tatmin ve de motivasyon moral değerini arttırmak.
İnsanlığa, çevreye ve bütün evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı bilmek ve de bunları yerine getirmek ve en önemli hedefimiz olan; araç taşımacılığında en üst kalitede tutmaktır.

VİZYONUMUZ

Siz sayın müşterilerimize yıllardır en üst seviyede verdiğimiz ve yine sizlerle birlikte vermeye devam edeceğimiz tüm hizmetlerimiz de Türkiye’de sektöründe “en iyi” firma olmak ve de “en iyi” olmaya devam ederek, alanında örnek bir firma olmaktır.

HEDEFLERİMİZ

Toplam kalite çerçevesinde, hizmet ve yaşam tarzımız olarak benimsediğimiz, kara yolu araç taşımacılığında en iyi noktaya ulaşmak için sürekli iyileşme ve gelişmeleri takip ve de tatbik çabası içinde olmak.
Bizler için; Müşterilerimizin aldıkları hizmet ile koşulsuz memnuniyeti, çalışanlarımızın motivasyonu ve mutluluğudur. Tüm ilişkilerimizde saygı, içtenlik, adalet, açık ve de en önemlisi dürüst bir yapı içerisinde olmaktır.

Next Previous Neden Bizi Seçmelisiniz?

İstanbul' un Avrupa yakasındaki tüm bölgelerinde hizmet vermekteyiz. Acil oto kurtarma, oto çekme hizmetini deneyimli kadromuzla 7 gün 24 saat kesintisiz bir hizmet olarak sunmaktayız. Arızalanmış veya kaza yapmış araçlarınızı istediğiniz yere araç çekicilerimizle taşımaktayız. İş bilinci ve siz şoför yada araç kullanıcılarının daima yanında olma inancıyla çalışmakta ve sizlere en kısa sürede hizmet vermekteyiz.